Partyzantów 27,

606-474-056
ospkp@o2.pl

Odsłony: 147

W minioną sobotę (22 września) dwoje naszych druhów wzięło udział w II Powiatowych Spławikowych Zawodach Wędkarskich Ochotniczych Straży Pożarnych Powiatu Oświęcimskiego, które rozegrano na zbiorniku wodnym OSP Graboszyce.

Choć nasza drużyna ukończyła zawody na zaszczytnym ostatnim miejscu, to możemy śmiało powiedzieć, że byliśmy najlepszą ekipą spośród drużyn OSP reprezentujących gminę Kęty (bo jedyną).

Dla naszego teamu udział w zawodach w strażackim gronie był miłym i ciekawym doświadczeniem. Dużych sztuk tym razem nie udało się złapać, ale kataru i przeziębienia też - na szczęście - nie.

Jak to mówią - "pierwsze koty za płoty", jest motywacja, by startować za rok.

W zawodach gościnnie wystąpiły również drużyny Państwowej Straży Pożarnej oraz Starostwa Powiatowego w Oświęcimiu.

Kategoria: